وب نوشت:

میهمانی شهیدان
align=bottom
باز بوی شهادت، مشهدالرضا(ع) را عطرآگین کرد و جوانان برومند ایران اسلامی همچون همیشه برای سربلندی و سرافرازی اسلام عزیز و میهن پرافتخارشان پیش‌قدم شدند. به‌راستی چه کسانی گلچین شده دست تقدیر الهی برای مزین شدن به عنوان «شهادت» هستند؟ نام چه کسانی لیاقت پیشوند شهید را دارد؟ آیا هرکسی توفیق راهیابی به قرب الهی از مسیر دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی را دارد؟ آنچه مسلم است در دنیای وانفسای امروز و با وجود ابزارهای متعدد و قدرتمند شیطانی برای ربودن روح پاکی از بشریت، به دست آوردن عنوان شهادت افتخاری بس سترگ و ستودنی است. این‌جانب کسب این افتخار بزرگ را به خانواده‌های معظم این سربازان سرافراز تبریک عرض می‌کنم و ضمن ابراز همدردی با این عزیزان، عروج ملکوتی فرزندانشان را تسلیت می‌گویم....
...  حادثه تروریستی اخیر که موجب شهادت فرزندان برومند این مرزوبوم و جریحه‌دار شدن قلب مومنان شد، حاکی از حضور همیشگی جوانان عزیز ما در دفاع از شرافت و حیثیت اسلام ناب محمدی و شرارت و ددمنشی عوامل شیطان‌صفت این واقعه بود.دشمنانی که برای تضعیف اسلام کمر همت بسته‌اند و از هر اقدامی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نمی‌کنند. 33سال گذشته نیز مملو از این حماسه ها بوده است.

یکی از وظایف اولیه هر حکومت برقراری امنیت بوده و نظام مردمی ما برای برقراری این امنیت مدیون خون شهدا و همه جوانانی است که برای حفظ ارزش‌های اسلامی جان خود را فدا کردند. شهدای واقعه تروریستی سراوان که در عنفوان جوانی به افتخار شهادت نایل آمدند، مصداق بارز تحقق این اندیشه ناب هستند که با بذل خون خود، امنیت این سرزمین را تضمین نمودند و تا همیشه تاریخ با این ایثار و ازخودگذشتگی بهره‌مندان از وجود امنیت را مدیون خون خود ساختند.
باشد که ما زیرسایه امنیت برخاسته از خون مطهر شهدای گران‌قدرمان، قدردان خانواده‌های معزز آن‌ها بوده و با پیمودن مسیر درخشان اندیشه‌های آنان، شکرگزار این نعمت بزرگ باشیم.