align=bottom
به گزارش گروه شهر شهرآراآنلاین، علی حامدمقدم تصریح کرد: مطابق قانون از زمان انتخاب شهردار جدید ازسوی شورای شهر و تأیید فرد انتخاب شده از سوی وزارت کشور، شهرداری باید به صورت سرپرستی اداره شود، ولی درحال حاضر با معرفی‌نشدن شهردار، معرفی فردی به عنوان سرپرست با ابهاماتی روبه‌رو است. وی با تأکید بر اینکه مهندس پژمان از مدتی پیش تمایل‌نداشتن خود برای فعالیت به عنوان شهردار مشهد را اعلام کرده بود، افزود: در این مدت پیشنهادهای مختلفی به وی ارائه شده است که به‌زودی سمت جدید ایشان اعلام خواهد شد. سخن‌گوی شهرداری مشهد درخصوص روند انتخاب شهردار جدید نیز گفت: هر تصمیمی که شورای شهر بگیرد، برای ما درخور احترام است،...
... اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود، این است که در انتخاب شهردار مصلحت عموم مردم به منافع گروهی خاص ترجیح داده نشود.

حامدمقدم تأکید کرد: مشهد پیشانی نظام است و اقدامات شهردار این شهر تأثیر مستقیمی در کشور دارد، بنابراین باید فردی به‌عنوان شهردار مشهد معرفی شود که علاوه بر داشتن خصوصیات اخلاقی، تخصص وتجربه کافی داشته و شناخت کافی از این شهر داشته باشد و طبیعتا چهره‌های بومی می‌توانند کارآیی بهتری در این سمت داشته باشند.

وی درخصوص سمت جدید برخی معاونان شهردار مشهد نیز گفت: برخی معاونان به‌دلیل فراهم شدن فرصت‌های دیگر کاری، در پست‌های جدید خارج از شهرداری به فعالیت خود ادامه خواهند داد که در زمان لازم اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص انجام خواهد شد.